Raf Sistemleri, Çelik Raf, Metal Raf

RAF SİSTEMLERİ, ÇELİK RAF, METAL RAF ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZ TOPTAN VE PERAKENDE OLARAK SATIŞ YAPMAKTADIR, çelik raf sistemleri cıvatalı sistem ve geçme sistem olarak iki farklı seçenek sunmaktadır cıvatalı raf sistemi daha hafif ve basit yükler için tercih edilir  örnek dosya rafı klasör rafı arşiv rafı gibi yükte çok ağır olmayan evrak saklamak için ekonomik raf sistemidir. Tel: 0212 243 74 73 Fax: 0212 245 87 13

çelik-raf -sistemleri

çelik raf

cıvatalı raf

Depo Raf Sistemleri mini rack raf sistemi olarak bilinen raflar el ile yükleme yapılabilen raf araları kolayca ayarlanan metal depo raf sistemleri çelik raf sistemleri içinde en pratik kuruluma sahip olan raf sistemidir. cıvatalı raf sistemine kıyasla daha ağır yüklerin stoklanması için tercih edilir. bu raf sistemi raf başına ortalama 300 kg ile 450 kg arasında yük taşıma kapasitesine sahiptir. raf derinliği 30 cm den başlar 40 cm 50 cm 60 cm 70 cm 80 cm 90 cm olarak üretimi yapılmaktadır. raf genişlikleri soldan sağa 100 cm den başlayarak 250 cm kadar 25 cm aralıklar ile 125 cm 150 cm 175 cm 200 cm 225 cm ve son olarak 250 cm genişliğinde tek parça olarak üretimi yapılmaktadır. bu raf sisteminde yükseklik yani ayak boyları 200 cm den başlayarak 450 cm kadar yekpare olarak üretimi yapılmaktadır.

DEPO RAF SİSTEMİ

DEPO RAF SİSTEMLERİ

standart üretimi yapılan renk gri 7046 elektrostatik toz fırın boyadır özel renk seçenekleri mevcuttur. özel renk siparişinde % 10 özel renk farkı uygulanmaktadır.

 

About rafsor@rafsor.com

20 yılı aşkın sektörel deneyimimizle, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi Rafsor çatısı altında toplamış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörümüzde amacımız,mekanların ideal kullanımı ve ürünlerin muntazam teşhiridir. Profesyonel ekibimizle yaptığımız keşifler neticesinde mekanınız için en kaliteli ve genel yerleşim planınıza en uygun şekilde projelendirilip üretimi yapılmaktadır. Rafsor bu tecrübe ve hizmetini Türkiye’nin 81 iline taşımaktadır. Rafsor tüm keşif ve projelendirme çalışmalarını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir