Çelik Raf,Metal Raf,Raf Sistemleri,Depo Rafı,Arşiv Raf Sistemleri,Klasör Rafı

Çelik Raf, Metal Raf, Cıvatalı Raf, Raf Sistemleri, Arşiv Raf Sistemleri,Klasör Raf Sistemi, Metal Dosya Rafı, Çelik Raf Sistemleri,Raf Modelleri, Hafif Yük Rafı, Ağır Yük Rafı, Depo Raf Sistemleri, Metal Raf Sistemi, Geniş Raf, Dar Raf, Yüksek Raf Sistemleri, Yürüme Yollu Raf Sistemleri, Çelik Arşiv Rafı, Sökülüp Takılabilen Raf Sistemi, Hafif Depo Rafı, Dosya Dolabı, Metal Dosya Dolabı, Personel Soyunma Dolabı, Klasör Evrak Dolabı, Harita Plan Çekmecesi, Kuru Gıda Raf Sistemleri, Soğuk Hava Raf Sistemi, Okul Dolapları, Öğretmen Dolabı, Kilitli Öğretmen Dolabı, Kitap Raf Sistemleri, Kütüphane Raf Sistemleri, Hastane Arşiv Rafı, Demir Raf, Delikli Raf, Kumaş Raf Sistemleri, Askılık Raf Sistemleri, Elbise Rafı, Kıyafet Dolabı, Numune Askı Raf Sistemi, Market Rafı, Market Depo Rafları, Ve Çelik Soyunma Dolabı İmalatı Yapan Firmamızın Birinci Önceliği Siz değerli Müşterilerimizin Memnuniyetidir,

Çelik Raf Sistemleri Depo Raf Sistemleri Arşiv Ve Klasör Raf Sistemleri ,Hemen hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu metal raf sistemleri günümüzde sıkça kullanılmaktadır.Çelik raf Sistemleri Yoğun talep edilmesinin başlıca nedenleri ekonomik dayanıklı kullanışlı ve sökülüp takılabilme özelliğidir, Yoğun olarak kullanılan alanlar resmi kurum arşiv odaları noter arşivleri hastane arşiv kayıtları odası belediye arşiv ve envanter odaları muhtelif depo ve antrepolar kısaca irili ufaklı tüm işletmelerin arşiv saklama ve muhafazada tercih ettikleri Metal Raf Sistemleri Kullanışlı olması açısından tercih edilecek olan raf sistemlerinde farklı malzeme seçenekleri ile işlem yapılır.
Kullanım alanlarına göre tercih edilecek olan seçeneklerde buna göre kullanılan malzemenin kalitesine göre daha etkili sonuçlar alınabilir. Özel olarak alınan ölçülere göre üretilen çelik raf seçenekleri ürünlerin dayanıklı sistemler üzerinden kolayca yerleştirilmesine Olanak sağlar. Çelik malzeme kullanılarak yapılan üretimler sayesinde ürünlerin ağır olması halinde sorun yaşanmadan raflara dizilmesi ile düzenli ortamlar elde edilir. Bu durumda yapılan işlemlerde daha itinalı çalışmalar yapılarak profesyonel olarak sonuç alınması için çalışmalar yapılır. Firma bu alanda yıllardır verdiği hizmetler ile depolama alanlarında ihtiyaç duyulan raf sistemlerinin alınmasını sağlamaktadır.Raf üretiminde kullanılan malzemeler ile farklı ihtiyaçlara göre üretimler yapılır. Rafların dayanıklı olması sayesinde üzerinde konumlandırılan ürünlerin aynı şekilde uzun süre bekletilmesi sağlanır. Çelik Raf Depolama alanlarında düzen isteyenler için alana göre yapılacak olan modeller ile alanda daha fazla ürünün saklanmasına yardımcı olunur. Rafları alanın boyutlarına göre hazırlanarak bu şekilde gerektiği durumlarda alandan tasarruf edilmek için daha yüksek raf sistemleri hazırlanabilir.  Bu sayede ürünler yukarı doğru yerleştirilerek alanın daralmadan kullanılmasına olanak sağlar. Geniş alanlarda ürünlere rahatça ulaşılması için yan yana raflar ile işlem yapılabilir. Özel talepler olması durumunda buna göre tasarlama işlemi yapılarak üretim aşamasına geçilir ve kolay kullanım durumu sağlanır.
Depo raf sistemleri her ürün seçeneklerinin depolarda daha düzgün bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Bu amaç ile yapılan üretimler ile daha kullanışlı alanlar oluşturularak daha fazla ürünün sorunsuz şekilde saklanması sağlanır. Depolama alanları çoğu zaman dar ve nemli olduğundan bu durumda özel olarak hazırlanan raf sistemleri ile yerden yüksek ve daha fazla alanın oluşması için düzenli olan rafların kullanılmasına yardımcı olunur. Rafların kullanılması sayesinde ürünler bu sistemde daha düzenli olarak konumlandırılarak daha fazla boş alan elde edilebilir. Her alana göre farklı modellerde üretimler yapılarak yan yana veya karşı kaşıya gelecek şekilde raf kullanımı mümkündür. Bu konuda kaliteli hizmetler almanız için profesyonel işlemler yapılmaktadır.  Depo Raf Sistemleri üretimi yapan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyar.
Dosya Raf Sistemleri bütün dosya ve klasörlerin tertipli ve düzenli olarak saklanmasında kullanılan metal raf sistemleridir.standart kalınlık olan 0,70 mm et kalınlığına sahip olan tüm çelik raf tablaları maksimum 60 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir.maksimum kapasite aşıldığı takdirde genellikle raf tablaları orta bölümlerinden bel vermek sureti ile yamulma ve bükülme gösterir bu şekilde kullanılamaz duruma gelir bu yüzden kesinlikle metal dosya raflarına 60 kg dan daha fazla yükleme yapılmamalıdır.
RAFSOR  Raf Sistemleri tarafından üretimi yapılan  tüm metal raf ürünleri ve arşiv raf sistemleri üretim hatalarına karşı firmamızın 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.
Çelik Raf Sistemleri ihtiyacınız durumunda mutlaka ölçü ve yerleşim planı çalışması yapılması gereklidir, yerleşim planı size stoklama aşamasında hangi üründen kaç koli stoklama konusunda net bir bilgi vermektedir, buna göre yapılan yerleşim planı üzerinden hareketle deponuzda uzun süre kullanacağınız çelik raf sistemini yaptırabilirsiniz.
KAYNAK: www.rafsor.com  Mail: info@rafsor.com  Tel: 0212 243 74 73   Fax: 0212 245 87 13

About rafsor@rafsor.com

20 yılı aşkın sektörel deneyimimizle, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi Rafsor çatısı altında toplamış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörümüzde amacımız,mekanların ideal kullanımı ve ürünlerin muntazam teşhiridir. Profesyonel ekibimizle yaptığımız keşifler neticesinde mekanınız için en kaliteli ve genel yerleşim planınıza en uygun şekilde projelendirilip üretimi yapılmaktadır. Rafsor bu tecrübe ve hizmetini Türkiye’nin 81 iline taşımaktadır. Rafsor tüm keşif ve projelendirme çalışmalarını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir