Raf Sistemleri>Çelik Raf>Dosya Dolabı>Soyunma Dolabı>Personel Dolabı>Metal Raf

Raf Sistemleri Çelik Raf Metal Raf Arşiv Rafı Dosya Rafı Klasör Raf Gurupları Dosya Dolapları Personel Soyunma dolapları Okul Öğretmen Dolapları Compact Arşiv Dolapları Ve Kütüphane Kitap Raf Sistemleri Üretimi yapan Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir faaliyette olup siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Çelik Raf Sistemleri yapım işleri imalat süreci ve uygulamaları depolar için özel olarak hazırlanan bu raf sistemleri ölçü çalışması ardından yerleşim planı uygulanarak depo bölümünün en muntazam ve en çok ürün alma kapasitesi hesaplanarak elde edilen bir çalışma sonucu ortaya çıkan proje çalışması taraflar arasında istişare edilerek uygulama aşamasına geçilebilir.

 Arşiv ve depolama alanında kullanılmaya en uygun ve ekonomik açıdan en uygun fiyatta olan raf sistemlerinden biri olan çelik raf Kullanılması gereken sistemlerden biridir. Klasörler için en uygun depolama alanlarına sahiptir. Ölçüler standart ölçülerdedir.

Çelik raf sitemleri pratik oluşu, kullanmaya elverişli olması, ekonomik olması gibi birçok özelliğinde dolayı en ideal sistemler arasındadır. Banka arşivi, muhasebe arşivi gibi birçok depolama alanlarında kullanılır. Market, mağaza, lastik raflarında kullanılma gibi birçok alanda bu sistemlerden yararlanılır. Portatif olarak raf sistemleri uygulanırlar. Montajı da kolay olup çok ağır olmayan yükler için idealdir. Genelde gri renkte olurlar ve taşıyacağı yüke ve ağırlığına göre planı yapılıp kalınlığı belirlenir.

Çelik raf sistemleri, istenilen yere çabuk bir şekilde monte edilerek en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Aynı zamanda temiz olması açısından da diğer raflara göre daha çok tercih edilir. Fabrikaların yemekhanelerinde, okulların soyunma kabinlerinde, arşiv dosyalarının da en çok kullanıldığı yerler arasında bu sistemler gelmektedir. Dayanıklılık bakımından . En çok rağbet gören  çelik raf arasında da yerini almaktadır.

Bu rafların ince ve kalınlığı konulacak malzemenin ağırlığına göre yapılır.

Üretim aşamaları şöyledir;1.Ham sacın işlenmiş olması.

2.boyama devresinden geçmiş olması(elektrostatik toz boya ve fırınlama aşaması)

3.genelde beşerli paketler halinde olması

5. raf profil aşaması

6.raf tablosu

7.cıvata-somum

8.plastik taban gibi aşamalardan geçerek bizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Yapılış aşaması şöyledir; ayakları yere konur. Sonra kullanılacakları raf aralıkları hesap edilerek çelik raf tablaları koyulur. Ayarlanan ölçüdeki deliklerden cıvata geçirilir çelik raf tablasıyla monte edilir. Somun tablanın gerisinden cıvataya geçirme işlemi yapılır ve anahtarla sıkıca sıkılarak sistem tamamlanır. Son olarak da çelik raf profiline plastik tabanların takılmasıyla iş bitmiş olur. Plastik tabanın yapılmasındaki amaç çelik raf sistemini yerden gelecek su zararlara karşı korumak.

Bu sistemlerde planlı projeli müşteriyle istişare edilerek hangi fiyata yapılacağı nerelerde kullanılacağı hangi ölçülerde yapılacağı konusunda hem fikir alınır ve ona göre en uygun hizmet aşamasına geçilir. Müşteri memnuniyeti bu işte ilk sırada tutularak yapıldığında ortaya verimli sonuçlar çıkacaktır. Raf Sistemleri konusunda her türlü detaylı bilgiye ulaşmak için bizi aramanız yeterlidir.

personel soyunma dolabı ölçüleri ve özellikleri

soyunma dolapları kendi içinde personel sayısı kadar ayarlanabilr şekilde tasarlanmıştır

tekli boy kapılı personel dolabı ölçüleri 40x40x185 h ölçülerindedir

iki kapılı soyunma dolabı 40x80x185 h ölçülerindedir

üçlü soyunma dolabı 40x117x185 h ölçülerindedir

dörtlü soyunma dolabı 40x120x185 h ölçülerindedir

altılı soyunma dolabı 40x120x200 h ölçülerindedir

bütün soyunma dolapları kapak kısımlarında kilit sistemi mevcuttur.

iç kısımlarda elbise askılık ve ayakkabı rafı bulunmaktadır.

kapaklar doksan derece açı ile açılır ve bütün dolap kapılarında havalandırma kanalları mevcuttur.

DOSYA DOLAPLARI ÖLÇÜLERİ VE ÖZELLİKLERİ

yüzlük dosya dolabı 40x92x100 h ölçülerindedir. içerisinde taban rafı hariç iki adaet metal dosya rafı bulunmaktadır.

yüzotozluk dosya dolabı 40x92x130 h ölçülerindedir. içerisinde taban rafı hariç üç adet metal dosya rafı bulunmaktadır.

yüzdoksansekizlik dosya dolabı 40x92x198 h ölçülerindedir. içerisinde taban rafı hariç dört adet metal dosya rafı bulunmaktadır.

 

 

Web : www.rafsor.com          Mail: info@rafsor.com   Tel: 0212 243 74 73

About rafsor@rafsor.com

20 yılı aşkın sektörel deneyimimizle, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi Rafsor çatısı altında toplamış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörümüzde amacımız,mekanların ideal kullanımı ve ürünlerin muntazam teşhiridir. Profesyonel ekibimizle yaptığımız keşifler neticesinde mekanınız için en kaliteli ve genel yerleşim planınıza en uygun şekilde projelendirilip üretimi yapılmaktadır. Rafsor bu tecrübe ve hizmetini Türkiye’nin 81 iline taşımaktadır. Rafsor tüm keşif ve projelendirme çalışmalarını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir